חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
    • מוצרים חדשים

      דבקי גורילה

  • גורילה בלוג
  • אודותינו
  • לקוחות עסקיים

אודותינו

אנחנו בונים מותגים שאנשים אוהבים, עם מוצרים שאנחנו מאמינים בהם, לצד אנשים שאכפת לנו מהם

חברת דבק גורילה ממוקמת בסינסינטי, אוהיו ומוכרת את Gorilla Glue® כבר למעלה משני עשורים. הדבק התגלה לראשונה בשימוש באינדונזיה על רהיטי עץ טיק, אך עד מהרה הצרכנים גילו שהוא רב תכליתי וורסטילי להפליא והביקוש עלה. 

במשימה לייצר מוצרים שמספקים תוצאות מרשימות, החברה הרחיבה מאז את ההיצע שלה לדבקי Gorilla Tape®, Gorilla® Super Glue, Gorilla® Construction Adhesive, סרטי הדבקה, חומרי איטום ודבקי פרימיום אחרים. בגורילה גלו מאמינים במוצרים איכותיים ובוחרים לשים רק את הלוגו של גורילה על מוצרים העומדים בסטנדרט ובתקנים מחמירים.

חברת גורילה גלו היא חברה מובילה בארה”ב אשר נבחרה כמקום עבודה מוביל בסינסינטי כבר אחת עשרה שנים ברציפות. חברת דבק הגורילה היא גם חברה גאה בתוכנית How2Recycle®.

 

חברת אומניבייס בע”מ (2001) היא המפיצה הבלעדית של דבקי גורילה בישראל. חברת אומניבייס ומותגיה ידועים ומוכרים בזכות האמינות, המקצועיות ורמת השירות הבלתי מתפשרת.

אנו מתמחים בסחר אלקטרוני כבר למעלה מ 20 שנים, יבוא ושיווק מותגי פרימיום איכותיים, חזקים ומובילים לתרבות הפנאי. המותגים שלנו הם בעלי שם עולמי, נבחרים בקפידה, ייחודיים, המשפיעים  לטובה על איכות החיים שלנו ומייצרים חסכון בזמן ובכסף. 

המשימה שלנו היא להציג לכם/ן את מותג הדבקים המוביל Gorilla Glue מארה”ב, ולאפשר לכל אחד/ת ליהנות מדבקי גורילה כפי שאנחנו נהנים/ות מהם, לגלות את העוצמה שלהם ואת הערך המוסף המובהק בכל דבק, להתפעם כל פעם מחדש מהחוזק, העמידות, הוורסטיליות ואיכות ההדבקה לטווח ארוך – בדיוק כמונו. לתקן, ליצור, לבנות ולחסוך. והכל מתכנס לחדוות יצירה וסיפוק עצומים.

 

Gorilla Glue  – חזק ועוצמתי, פשוט וקל לשימוש והמשתלם ביותר