עמוד: 1 2 3
GG18oz
גורילה גלו
גורילה גלו, כעת גם בבקבוק של 530ml הוא הדבק הטוב ביותר להדבקה אשר מתאפיינת בחיבור שני חלקים העשויים מחומרים השונים זה מזה. גורילה גלו מתאים לשימושי Indoor ו Outdoor. גורילה גלו הינו חזק ועמיד ומאפשר לך שימושים שונים לתחומי הבנייה, יצירה, תחזוקת הבית, תיקונים ועוד.
GG8oz
גורילה גלו
גורילה גלו, כעת גם בבקבוק של 240 ml הוא הדבק הטוב ביותר להדבקה אשר מתאפיינת בחיבור שני חלקים העשויים מחומרים השונים זה מזה. גורילה גלו מתאים לשימושי Indoor ו Outdoor. גורילה גלו הינו חזק ועמיד ומאפשר לך שימושים שונים לתחומי הבנייה, יצירה, תחזוקת הבית, תיקונים ועוד.
GG4oz
גורילה גלו
גורילה גלו, הוא הדבק הטוב ביותר להדבקה אשר מתאפיינת בחיבור שני חלקים העשויים מחומרים השונים זה מזה. גורילה גלו מתאים לשימושים שונים והוא עמיד ביותר בפני פגעי מזג האוויר. גורילה גלו הינו דבק חזק מאוד ומאפשר לך שימושים שונים לתחומי הבנייה, יצירה, תחזוקת הבית, תיקונים ועוד
68_59ml_Bucket_glues_page_old
גורילה גלו
גורילה גלו, כעת גם בבקבוק של 60ml הוא הדבק הטוב ביותר להדבקה אשר מתאפיינת בחיבור שני חלקים העשויים מחומרים השונים זה מזה. גורילה גלו מתאים לשימושי Indoor ו Outdoor. גורילה גלו הינו חזק ועמיד ומאפשר לך שימושים שונים לתחומי הבנייה, יצירה, תחזוקת הבית, תיקונים ועוד.
עמוד: 1 2 3
 

סל הקניות שלך ריק