• gorillaglue

גורילה גלו

גורילה גלו עוזר למיליוני לקוחות בכל העולם לבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר. גורילה גלו מדביק מגוון רחב מאוד של חומרים כגון - מתכת, אבן, עץ, קרמיקה, קלקר, בלזה, זכוכית ועוד רבים אחרים!  רב גוני -  אידיאלי לרוב השימושים והתיקונים הביתיים, תחביבים וכל פרויקט יצירתי אחר.  100% WATERPROOF - עמיד בפגעי מזג האוויר ועבר בהצלחה את התקנים המחמירים ANSI/HPVA HP-1-2000 Types 1 and 2.  עמיד בתנאי קור וחום קיצוניים - לאחר הייבוש, הגורילה גלו אינו משנה את תכונותיו כתוצאה מחשיפה לשינויי אקלים.  ניתן לליטוש ושיוף - ניתן לצביעה לאחר ייבוש ובכך מקל על עבודת הגימור.

1. הכן את המשטח והרטב אותו קלות. אם זהו השימוש הראשון שלך בגורילה גלו, או שאתה מדביק חומר חדש לראשונה, אנו ממליצים לנסות על חלק קטן לניסיון.  הכן את המשטח:כל המשטחים חייבים להיות נקיים וללא אבק. במקרים של משטחים מבריקים כמו מתכת, זכוכית וסוגים מסויימים של פלסטיק יש לחספס את שטח ההדבקה על מנת לתת לדבק שטח מגע טוב יותר. הרטב במעט מים:הרטב קלות את אחד החלקים  המיועדים להדבקה, אנו ממליצים לעשות שימוש במטלית לחה או מרסס\מתז מים, אין להספיג או להשרות את המשטחים. בהדבקת עצים קשים (Hardwood) יש להרטיב קלות את שני המשטחים המיועדים להדבקה.2.  מרח גורילה גלו בצורה אחידה על המשטח היבש(זה שלא הורטב), שים לב לא לשים יותר מידי דבק, יש לזכור שהדבק מקציף לעד פי 3 מנפחו הנוזלי. אנו ממליצים לעשות שימוש בכפפות או במברשת חד פעמית לצורך מריחת הדבק. במקרה ונשפך לך דבק על הידיים תחילה השתמש במטלית יבשה או מגבת נייר . במידה והדבק עדיין לא הוסר, השתמש במים קרים וסבון ובעזרת סקוטש ברייט לניקוי כלים. אנו לא ממליצים להשתמש באציטון או אלכוהול רפואי במקרה זה משום שחומרים אילו דווקא מורידים מהעור את השמנים הטבעיים של העור ועשויים לגרום לדבק להידבק אף חזק יותר.3.  הצמד את שני החלקים בחוזקה:חובה להצמיד את שני החלקים המודבקים אחד לשני. וודא שהלחץ מתחלק בצורה אחידה ככל הניתן לאורך שטח ההדבקה. אם אין ברשותך כליבה(אמצעי הידוק), השתמש בחפצים כבדים על מנת ליצור לחץ. עבור חלקים קטנים יותר ניתן להשתמש בגומיה או בגורילה טייפ על מנת לייצר לחץ. השאר את החלקים מוצמדים ללא תזוזה לשעה עד שעתיים, לקבלת תוצאות מיטביות השאר את החלקים ללא תזוזה למשך הלילה. ניקוי:להסרת שאריות דבק שטרם התייבש יש להשתמש במטלית יבשה או במדלל צבע (במקום מאוורר היטב). השתמש בכפפות. לאחר שהדבק יתייבש,הדרך הטובה ביותר להסרת עודפים היא בעזרת שיוף, ליטוש או בעזרת שפכטל. אחסון:בסיום כל שימוש יש תמיד לרוקן את האוויר הכלוא בבקבוק על ידי לחיצת האוויר החוצה וסגירת הפקק לפני שחרור הלחיצה על הבקבוק(יצירת וואקום). הרחק מהישג ידם של ילדים ובעלי חיים.


גורילה גלו הוא דבק רב שימושי. אם משתמשים במוצר בצורה נכונה, הוא ידביק קרוב לוודאי את רוב סוגי החומרים וכנראה שידביק אותם לנצח. הדבק אינו מכיל סולבנטים או fillers מה שהופך אותו לחזק ביותר ורב גוני, בנוסף הדבק הינו WATERPROOF 100%. ישנם חומרים וחלקים שפשוט קשה להדביקם כמו סוגים מאוד מסוימים של פלסטיק. אנו משוכנעים שתמצא את הגורילה גלו מתאים לצרכיך.

גורילה גלו הינו דבק פוליאוריטני.סוג זה של דבק חייב לבוא במגע עם לחות על מנת להפעיל את התגובה הכימית אשר מייחדת דבקים פוליאוריטניים.לכן, עליך להרטיב במעט מים את אחד החלקים המיועדים להדבקה, ועל החלק השני (היבש) לשים מעט מהדבק ולהצמיד בחוזקה את החלקים בעזרת כליבה(מלחצת הידוק) או כל אמצעי אחר אשר יצמיד בחוזקה את החלקים זה לזה. לעצים קשים(Hardwood) כגון טיק בורמזי, מהגוני ועוד, יש להרטיב מעט את שני המשטחים לפני ההדבקה.

בתהליך ההדבקה הדבק מקציף לנפח הגדול פי 3 עד פי 4 מנפח הדבק שיושם בפועל, לכן אנו ממליצים להשתמש בכמות קטנה של דבק.

הגורילה גלו מתרחב בזמן תהליך הייבוש. על מנת להבטיח הדבקה חזקה ככל האפשר יש לדאוג להצמדת שני החלקים המודבקים בחוזקה. ישנן דרכים רבות להצמדת החלקים המודבקים וחשוב להבין שככל שהלחץ על החלקים יגדל כך ההדבקה תהיה חזקה יותר. כליבה מקצועית היא פתרון אידיאלי, במקרה ואין ברשותכם אמצעי הידוק זה, ניתן להשתמש בכל חפץ בעל משקל רב כגון לבנים או ספרים, בהדבקת חלקים קטנים יותר ניתן להשתמש בסרט הדבקה או גומיה. וודא קיומו של מגע ולחץ שווה בין החלקים המודבקים.

יש להשתמש בכליבה למשך שעה עד שעתיים, לקבלת תוצאות מיטביות השאר את החלקים ללא תזוזה למשך הלילה.

יש לנקות שאריות דבק בעזרת סמרטוט יבש מיד בתום ההדבקה, אין למרוח את עודפי הדבק בעזרת הסמרטוט אלא לבצע ניגובים קטנים כדי לאסוף שאריות של דבק רטוב. יש לוודא שהדבק לא בא במגע עם העור. הסרת דבק שהתייבש יש לבצע בעזרת נייר לטש, שפכטל או מפסלת.

כל כמות דבק שנותרה במצב נוזלי בבקבוק היא תקינה לשימוש בדיוק כמו בבקבוק חדש. אם שכבת הדבק שהתייבשה היא דקה מאוד, הסר את השכבה שהתייבשה אל מחוץ לפקק. זכור: בסיום כל שימוש יש ללחוץ החוצה את האוויר הכלוא בבקבוק ולאחסן את המוצר במקום יבש ומוצל.

בסיום כל שימוש יש תמיד לרוקן את האוויר הכלוא בבקבוק על ידי לחיצת האוויר החוצה וסגירת הפקק(יצירת וואקום). יש לאחסן את הדבק במקום קריר, מוצל ויבש.

כן, גורילה גלו הוא 100% עמיד במים. הגורילה גלו עבר בהצלחה ובקלות את התקנים הבאים: ANSI/HPVA HP-1-2000 Types 1 and 2

לא. גורילה גלו מתייבש בדרך כלל בין שעה לשעתיים. לקבלת תוצאות מיטביות יש להשאיר לייבוש למשך הלילה.

בין 4 מעלות צלזיוס ל 55 מעלות צלזיוס, לקבלת תוצאות מיטביות השתמש בטמפרטורת החדר.

תחילה נסה להסירו בעזרת סמרטוט יבש או מגבת נייר. במידה ולא הצלחת, נסה לשטוף בעזרת מי ברז  וסבון. אנו ממליצים לא לעשות שימוש באציטון או אלכוהול רפואי  מכוון ששימוש בחומרים אילו מסיר את השמנים הטבעיים המצויים בעור ולמעשה עוזר לדבק להידבק.

לא כל כך פשוט להוריד שאריות של גורילה גלו מבגדים(כושר הדבקה גבוה), לכן אנו ממליצים לעשות שימוש בבגדים ישנים או בביגוד מגן.

אין לחמם את הדבק לא בתנור ולא במיקרוגל.

במקרה של מגע עם העיניים יש לשטוף עם הרבה מים לפרק זמן של לפחות 15 דקות ולפנות לקבלת טיפול רפואי. במקרה של מגע עם העור יש לשטוף את האזור עם מים וסבון.

אם השאיפה גורמת לאי נוחות, יש לבצע את ההדבקה בשטח פתוח. במקרה של קושי בנשימה או בליעה של החומר יש לפנות בדחיפות לקבלת טיפול רפואי. לאנשים הסובלים מאסטמה מומלץ להתייעץ עם רופא לפני השימוש במוצר.

 

סל הקניות שלך ריק